Vanaf 1 januari 2027 gaat SPW samenwerken met Van Lanschot Kempen als nieuwe vermogensbeheerder. Zij nemen deze rol over van APG. APG vermogensbeheer gaat in de toekomst (uiterlijk vanaf 2030) alleen nog de beleggingen voor ABP doen.
Ze coördineren en bewaken het beleggingsbeleid. Ze maken een slim beleggingsplan, kiezen de juiste partijen en houden alles in de gaten. Zo kan het pensioenfonds zich richten op beleid. Ze nemen ons veel werk uit handen.
Van Lanschot Kempen luistert goed naar klanten en denkt flexibel mee. Samen ontwikkelen we oplossingen die passen bij SPW. De keuze voor Van Lanschot Kempen past ook bij onze lange termijnstrategie: stabiele resultaten en een betrouwbaar pensioen.
Voor u verandert er niets. Uw pensioen en regeling blijven zoals ze zijn.
APG blijft ook na 1 januari 2027 onze pensioenadministratie verzorgen en blijft een belangrijke partner.